Wędzona rybka w galarecie bulionowej z warzywami draVska 12/20/2005 Ryba w galarecie to nieodzowny element świąt (no, chyba, że ktoś woli z kurczaczkiem). Tak czy siak… Zerknij na całość »
Szybki deser z mascarpone i owocami draVska 11/05/2005 Pyszny szybki deser ładnie prezentujący się na stole. Zerknij na całość »
Pieczone bataty z sosem ogórkowo - koperkowym draVska 10/11/2005 Pyszny dodatek do obiadu, albo przegryzka :) Zerknij na całość »
Rafaello - ciasto bez pieczenia draVska 6/04/2005 Jedno z moich ulubionych w smaku i mega szybkich ciast. Nie wymaga pieczenia i na prawdę smakuje … Zerknij na całość »
Kapusta savoy z boczkiem i sokiem z cytryny draVska 1/25/2005 Idealna jako sałata do gulaszu czy przystawka. Sprawdza się z każdego rodzaju roastem czy innymi m… Zerknij na całość »
TAPAS czyli zimne przekąski - krakersy z łososiem draVska 1/12/2005 Spotkanie lub impreza? Zaskocz znajomymi ciekawymi pomysłami na tapas :) Składniki: Opakowanie … Zerknij na całość »
CRÈME BRÛLÉE - najlepsze i zawsze wychodzi draVska 1/12/2005 Popisowy deser na wiele okazji. Składniki (często robie z podwójnej ilości, bo znika bardzo szybko!… Zerknij na całość »
Chleb z gara - najlepszy i zawsze wychodzi ! draVska 1/12/2005 Uwielbiam, gdy dom pachnie świeżo wypieczonym chlebem. czesto testuję różne przepisy i je modyfikuj… Zerknij na całość »
Chleb z serka wiejskiego i ziaren bez mąki Super zdrowy i fit chlebek. Szybko i łatwo się go przygotowuje, piecze przez godzinę. Zerknij na całość »